Główna Aktualności

OBCHODY JUBILEUSZU 5 lat DZIAŁALNOŚCI Warsztatu Terapii Zajęciowej w Trzebnicy Dnia 13 lipca 2011

Dnia 13 lipca 2011 uczestnicy WTZ Trzebnica obchodzili w Trzebnickim Ośrodku Kultury swój Jubileusz - 5 lat istnienia. W uroczystości wzięli udział uczestnicy WTZ, instruktorzy-terapeuci oraz zaproszeni goście - rodzice i opiekunowie niepełnosprawnych uczestników warsztatu. Również przybyli na obchody 5-cio lecia WTZ Starosta Trzebnicki p. Robert Adach z Dyrektorem PCPR p. Zofią Kaczmarek oraz Burmistrz Gminy Trzebnica p. Marek Długozima.

Oficjalne uroczystości rozpoczęły się punktualnie o godz. 10.00 POLONEZEM, który poprowadziła kierownik WTZ p Alicja Tas  z  Marcinem Sielskim - uczestnikiem warsztatu. 

W uroczystości udział wzięli honorowi goście

Na zdjęciu powyżej Starosta Powiatu Trzebnickiego p. Robert Adach w towarzystwie Dyrektora PCPR w Trzebnicy p. Zofii Kaczmarek i Burmistrza Gminy Trzebnica p. Marka Długozimy. Na sąsiednim zdjęciu w środku Dyrektor OOK w Obornikach Śl. p.Halina Muszak i Dyrektor Domu Kultury w Wiszni Małej p. Mariola Blacharczyk


Prezentacja dorobku WTZ w okresie 5-cu lat działalności WTZ (2006 - 2011)

Prezentację prowadzili (na zdjęciu) Krystian Puzio i Marcin Wysocki. Slajdy wyświetlała p. Agnieszka Wiącek - instruktor terapeuta pracowni informatycznej

Sztuka teatralna "DWA ŚWIATY" prezentowana przez uczestników WTZ.

Podziękowania za współpracę przez lata istnienia WTZ Trzebnica władzom Powiatu Trzebnickiego i Gminy Trzebnica.

Na zdjęciach: Podziękowania składa na ręce dostojnych gości kierownik WTZ p. Alicja Tas i prezes Trzebnickiego Stowarzyszenia "Uśmiech Dziecka" p. Zbigniew Stachurski.

Jubileuszowy Tort


Podczas dzielenia Jubileuszowego Tortu przygrywał zespół z Obornik Śl. KEFIR Bend

i p. Andrzej Zieliński

Podziękowania za pracę terapeutyczną w imieniu uczestników warsztatu składają Kierownik WTZ i Prezes stowarzyszenia "Uśmiech Dziecka"
A później już tylko wspólna zabawa...

Wspólne świętowanie JUBILEUSZU zostanie zapewne długo jeszcze w pamięci i będzie motywowało wszystkich do dalszej pracy w Warsztacie Terapii Zajęciowej w kolejnych latach jego działalności.

Panel logowaniaOdwiedziny

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj29
mod_vvisit_counterWczoraj75
mod_vvisit_counterW tym tygodniu104
mod_vvisit_counterTydzień temu450
mod_vvisit_counterW tym miesiącu1839
mod_vvisit_counterOstatni miesiąc2571
mod_vvisit_counterWszystkie odwiedziny252101

Goście

Naszą witrynę przegląda teraz 2 gości 

Z życia WTZ