Główna

Wydarzenia

Życzenia Świąteczne

 

W Wigilię Bożego Narodzenia Gwiazda Pokoju niech nam drogę wskaże. Zapomnijmy o uprzedzeniach, otwórzmy pudła słodkich marzeń. Niechaj Aniołki z Panem Bogiem, jak Trzej Królowie z darami swymi, staną cicho za Waszym progiem, by spełnić to, co dotąd było snami. Ciepłem otulmy naszych bliskich i uśmiechnijmy się do siebie. Świąt magia niechaj zjedna wszystkich, niech w domach będzie Wam jak w niebie.

Radosnych, pogodnych świąt Bożego Narodzenia oraz dobrego Nowego Roku

Jubileusz 15-lecia Warsztatu Terapii Zajęciowej

Tak, to już 15 lat istnienia Warsztatów Terapii Zajęciowej w Trzebnicy. Niestety pandemia uniemożliwiła nam uroczyste obchody tego Jubileuszu. Chcemy więc podziękować wszystkim przyjaciołom, współpracownikom, Starostwie w Trzebnicy, PCPR-owi w Trzebnicy, Burmistrzowi Trzebnicy, Rodzicom naszych uczestników, a także terapeutom i pracownikom administracyjnym, bo bez nich nie bylibyśmy tu, gdzie jesteśmy i nie osiągnęlibyśmy, tego, co w tej chwili mamy. Jest nam niezmiennie przykro, że nie możemy podziękować Państwu osobiście, a jedynie za pomocą portalu społecznościowego, za te wspólne dzieła, które realizowaliśmy przez te 15 lat. Nasze osiągnięcia to przede wszystkim 9 pracowni terapii zajęciowej, w których realizujemy programy rehabilitacji społeczno-zawodowej osób z niepełnosprawnością. W dorobku naszych uczestników jest wiele osiągnięć artystycznych i sportowych, nagród z różnych dziedzin kultury, sztuki i sportu. Nie sposób ich wymienić. W naszej pamięci pozostaną wspomnienia z licznych podróży, wycieczek, zawodów, szkoleń itp.

Na te nadchodzące Święta Bożego Narodzenia przyjmijcie od Nas, w tak trudnym dla całego kraju czasie pandemii moc serdecznych życzeń: dobra, pokoju, nadziei na rychły powrót do normalności, zdrowia i radości ze spędzenia ich w gronie rodzinnym.

Podziękowanie

Jak żyć w czasach pandemii?

POMAGAJMY

Asystent osobisty osoby niepełnosprawnej w powiecie trzebnickim

Pomoc PFRON dla osób niepełnosprawnych w związku z epidemią koronawirusa

Proszę zapoznać się z poniższą informacją, kliknij na link poniżej:

https://www.pfron.org.pl/…/pomoc-pfron-dla-osob-niepelnosp…/

Więcej artykułów…

Panel logowaniaOdwiedziny

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj75
mod_vvisit_counterWczoraj97
mod_vvisit_counterW tym tygodniu598
mod_vvisit_counterTydzień temu1134
mod_vvisit_counterW tym miesiącu2583
mod_vvisit_counterOstatni miesiąc2278
mod_vvisit_counterWszystkie odwiedziny229956

Goście

Naszą witrynę przegląda teraz 7 gości 

Z życia WTZ